Köögitehnika

Köök on kodu süda. See on koht, kus kogu pere kokku saab – olgu see siis hommikuti enne kooli, tööle minekut või hoopis ühise õhtusöögi ajal. Selleks, et meeldiv roog meelepärase maitse omandaks, vajame oma kööki väga head tehnikat. Perede suurused, vajadused ja võimalused on erinevad ning seadmed, mis ühe jaoks tunduvad õiged, ei pruugi jälle teisele sobida. Seega tuleks tehnika valimisel arvestada pereliikmete arvuga ja küsida endalt enne ostmist, kumb on Teie jaoks tähtsam: kas hind või funktsionaalsus. Pidage meeles, et lisaks hinnale ja funktsionaalsusele pakub stiilne kodutehnika võimalust muuta oma köögi sisekujundus palju huvitavamaks. Tutvuge allpool tuntuimate tehnikatootjate lühitutvustustega ja meie koostööpartneri poolt pakutava tehnikaga, valige välja sobivad mudelid ja me teeme Teile hinnapakkumise.

BOSCH

Boschi tooted on Eesti ostjatele juba ammu tuntud ning võitnud tarbijate hulgas suure usalduse. Bosch on igal aastal toonud Eesti turule uut kodutehnikat, mida on tarbijate poolt väärikalt hinnatud nende täiuslikkuse, läbimõelduse, disaini ning kasutamislihtsuse poolest. Täna on Bosch tunnustatud ülemaailmne liider nii kodumasinate tootmises kui ka müügimahult. Saksamaal kuulub kontsernile 35% ning Euroopas 21% majapidamistehnika turust, mis annab ettevõttele müügimahult Euroopas esimese ning maailmas neljanda koha.

Bosch

ELECTROLUX

Electroluxi köögitehnikaga võid köögis olemise hubaseks ja soojaks muuta, sest need masinad ühendavad endas paindlikke lahendusi, moodsat disaini ja uusimat tehnoloogiat. Electrolux pakub Sulle ulatusliku valiku esteetiliselt kujundatud köögitehnikat, kõike seda kaasaegsele köögile ning selle nautijaile.

Electrolux

AEG

Alates aastast 1994 on AEG osaks maailma suurimast kodumasinate kontsernist Electrolux AB, mille asukoht on Stockholmis. Seeläbi kindlustab kontsern oma juhtivat positsiooni kodumasinate turul. Kaks aastat tagasi alustas Elektrolux AEG kaubamärgi strateegilist edasiarendamist, formuleerides uue turundusliku hüüdlausega selgelt oma suured kavatsused: täiuslik vorm ja funktsioon – selle motoga viib Electrolux täna oma parima Saksa kaubamärgi efektiivsusele ja kvaliteedile orienteeritud tarbijate vaatevälja.

AEG

FALMEC

Just Cookerhoods – Falmec valmistab ainult õhupuhastajaid ja paremini, kui mistahes teine tootja. Disain, kvaliteet ja tõhusus on need omadused, mis iseloomustavad Falmecit. Kasutades parimaid materjale ja komponente ning seejärel ühendades need meie olukorda, kus disainilahenduste ja töötlemisprotsesside tulemuseks on toode, mis on funktsionaalne, vastupidav ja stiilne.

Falmec

SMEG

Kes siis veel oskab head köögitehnikat teha, kui mitte Itaalia kuulsas toidupiirkonnas tegutsev Smeg. Funktsionaalsete ja moodsate toodete näol saab oma köögimööblile kombineerida stiilse ning unikaalse täislahenduse. See tähendab, et kogu köögitehnika on esindatud ühe kaubamärgina – valamust kuni õhupuhastajani välja. Smegi tootevalikusse kuuluvad ahjud, pliidid, külmikud, nõudepesumasinad, õhupuhastajad, valamud ja segistid. Kõige tuntumaks ikoontooteks on endiselt unikaalsed 1950-ndate aastate stiilis retrohõngulised külmikud.

Smeg
Menüü